Kiedy warto stosować krem Akileine? Czy pomaga?

Często zdarza się tak, że osoby, które mają problemy ze zdrowiem, estetyką czy higieną stóp i paznokci odwiedzają gabinet podologiczny. Wówczas nierzadko okazuje się, że konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznych zabiegów, takich jak pedicure leczniczy czy oczyszczenie płytki paznokcia. Czasami jednak specjalista zaleca klientowi używanie odpowiednich kosmetyków lub preparatów, które pomagają uporać się z powstałym  problemem. Jednym z częściej polecanych preparatów jest krem Akileine Pro. Jak działa, jakie ma zalety i kiedy warto go stosować?

W jakich przypadkach warto stosować krem Akileine Pro?

Podczas wizyty w naszym centrum zabiegów podologicznych w Gliwicach często okazuje się, że oprócz wykonania specjalistycznego zabiegu, na przykład rekonstrukcji płytki paznokcia czy opracowania płytki paznokcia, wskazane będzie też stosowanie odpowiednich kosmetyków. Jeżeli chodzi o omawiany krem Akileine Pro,  jest on przeznaczony do regeneracji i odbudowy paznokci. Możemy wymienić kilka przypadłości, w przypadku których jego stosowanie jest szczególnie polecane. Krem jest pomocny w regeneracji bardzo zniszczonych paznokci, co towarzyszy przede wszystkim uszkodzeniom łożyska albo macierzy paznokci, deformacjom z powodu grzybicy, czy innych zakażeń i powstającej onycholizie.

Jakie są właściwości kremu Akileine Pro?

Krem Akileine Pro to nie bez powodu jeden z częściej polecanych kosmetyków do pielęgnacji paznokci w gabinetach podologicznych. Regeneracja paznokci tym preparatem jest możliwa dzięki nano cząsteczkom, które dostarczają wartościowych składników odżywczych niezbędnych do odbudowy płytki. Działanie kremu polega na tym, że w sposób kontrolowany wywołuje tak zwane sztuczne zapalenie, które ma na celu dodatkowe ukrwienie palca.

Ponadto w jego składzie znajduje się też d-pantenol, który jest niezbędny do proliferacji, czyli do rozmnażania komórek macierzy paznokcia oraz do pobudzania procesów metabolicznych. Warto jednak wspomnieć, że do stosowania Akileine Pro nadaje się nierówne łożysko, jednak dobrze, jeśli część paznokcia nieco odrosła albo onycholiza zaczyna się rozwijać. Wówczas stosowanie kremu przynosi najlepsze i najszybsze efekty. Kuracja kremem powinna trwać od 2 do 3 miesięcy. W tym czasie należy stosować preparat raz dziennie.

Zarejestruj się już dzisiaj

Zapraszamy do rejestracji   telefonicznej pod numerem    733 489 489
podolog.gliwice@wp.pl
od poniedziałku do piątku    w godzinach 9.00-18.00
ul. Zygmunta Starego 13/9 (parter), 44-100 Gliwice

W przypadku kontaktu poza godzinami pracy gabinetu, sprawie prowadzonych terapii podologicznych prosimy o wysłanie wiadomości sms pod numer telefonu 532 963 156.

Wyznacz trasę

Start trasy:

Możliwa także rezerwacja wizyty za pośrednictwem serwisu "BOOKSY"!

booksy  logo