Specjalistyczna pielęgnacja stóp

Głównym celem naszego gabinetu podologicznego jest przywracanie stopom pełnej funkcjonalności oraz pięknego wyglądu, dlatego istotne jest dla nas propagowanie wiedzy o specjalistycznej pielęgnacji stóp oraz promowanie wśród Pacjentów odpowiedniej profilaktyki. Udzielamy fachowych porad w zakresie specjalistycznej ich pielęgnacji, a także ich higieny. Doradzamy przy wyborze odpowiedniego obuwia. Pomagamy również dobrać właściwie kosmetyki. Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych polskich i zagranicznych producentów (Podopharm, Aarkada, Pedibaehr, Ruck). Mamy bogaty asortyment środków do pielęgnacji i ochrony stóp, który obejmuje m.in. kremy do skóry suchej, pianki wspomagające gojenie ran, fluidy na wrastające paznokcie, maści oraz antyperspiranty. Sprzedajemy produkty ze składnikami aktywnymi oraz m.in. z mocznikiem i jonami srebra.

Pedibaehr

W ofercie naszego sklepu znajdują się popularne kosmetyki marki Pedibaehr. Polecamy serię pianek z substancjami aktywnymi. Wśród nich jest pianka z clotrimazolem o działaniu grzybobójczym, z echnaceą, która pomaga w gojeniu ran oraz nawilżająca pianka owocowa. Sprzedajemy też sole z trawą cytrynową, jabłkiem i kiwi o działaniu odprężającym i regenerującym skórę stóp. Dla osób, które odczuwają dyskomfort przy chodzeniu, rekomendujemy krem z olejkiem miętowym z masłem shea, pantenolem i ekstraktem z alg morskich.

Spraye do stóp

Mamy szeroki asortyment obejmujący spraye do stóp. Oferujemy produkty przeciwgrzybicze, polecane dla osób korzystających często z miejsc publicznych takich jak basen i sauna. Spraye mają zróżnicowane działanie, m.in. niwelują nieprzyjemne zapachy i zmniejszają potliwość stóp. Sprzedajemy też spraye do butów o działaniu dezynfekującym i antyperspiranty do stóp, które dzięki zawartości mentolu dają ulgę zmęczonym stopom i pomagają w przypadku nadmiernej potliwości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych specjalistycznych produktów do pielęgnacji stóp.

Zarejestruj się już dzisiaj

Zapraszamy do rejestracji   telefonicznej pod numerem    733 489 489
podolog.gliwice@wp.pl
od poniedziałku do piątku    w godzinach 9.00-18.00
ul. Zygmunta Starego 13/9 (parter), 44-100 Gliwice

W przypadku kontaktu poza godzinami pracy gabinetu, sprawie prowadzonych terapii podologicznych prosimy o wysłanie wiadomości sms pod numer telefonu 532 963 156.

Wyznacz trasę

Start trasy:

Możliwa także rezerwacja wizyty za pośrednictwem serwisu "BOOKSY"!

booksy  logo