AKILEÏNE PRO Krem do odbudowy paznokci

AKILEÏNE PRO Nagel-Aufbau-Creme jest bardzo skutecznym kremem, który stymuluje odrost naturalnej płytki paznokcia dłoni i paznokci stóp.


Właściwości i zalety

AKILEÏNE PRO krem dzięki nano cząsteczkom regeneruje macierz i łożysko paznokcia, dostarczając im wartościowych składników odżywczych do odbudowy zniszczonej płytki.
Krem w sposób kontrolowany wywołuje tzw. sztuczne zapalenie, które wyzwala dodatkowe ukrwienie palca. Dlatego dla paznokci z powstającą onycholizą, uszkodzonych przez grzybicę lub inne bakterie albo przez nieudane zabiegi chirurgiczne na palcach stóp, gdzie zostało uszkodzone łożysko paznokcia lub naruszona została jego macierz czy też uszkodzony (utracony) paznokieć lub jego część, powstaje duża szansa na ponowny odrost naturalnej płytki paznokciowej.
A.N.P. (ang. atrial natriuretic peptide) przedsionkowy peptyd natriuretyczny w tym kremie wspomaga odbudowę i tworzenie się keratyny, z której zbudowany jest paznokieć.
D-pantenol jest jednym z głównych i niezbędnych składników potrzebnych do proliferacji czyli do rozmnażania komórek macierzy paznokcia i pobudzenia procesów metabolicznych.
Krem nie będzie dawał pozytywnych efektów jeśli ew. blizny są zbyt stare lub tkanka skórna całkowicie zamknięta, gładka, twarda (dotyczy łożyska paznokcia).
Do zastosowana tego kremu nadaje się łożysko nierówne (może być częściowo zasklepione, zaleczone). Dobrze gdy część paznokcia już troszeczkę odrosła lub gdy onycholiza zaczyna się rozwijać. Wtedy pobudzanie macierzy i łożyska ma sens.
Biorąc powyższe pod uwagę, stosowanie tego kremu powinno poprzedzić wizytę u lekarza lub podologa oraz powinno uzyskać ich ocenę co do zasadności jego zastosowania.

odbudowa paznokci
Zarejestruj się już dzisiaj

Zapraszamy do rejestracji   telefonicznej pod numerem    733 489 489
podolog.gliwice@wp.pl
od poniedziałku do piątku    w godzinach 9.00-18.00
ul. Zygmunta Starego 13/9 (parter), 44-100 Gliwice

W przypadku kontaktu poza godzinami pracy gabinetu, sprawie prowadzonych terapii podologicznych prosimy o wysłanie wiadomości sms pod numer telefonu 532 963 156.

Wyznacz trasę

Start trasy:

Możliwa także rezerwacja wizyty za pośrednictwem serwisu "BOOKSY"!

booksy  logo